Інженери компанії Ekokemika розробили пристрій для очищення стічних вод і представили його на Фестивалі Sikorsky Challenge. Система вже пройшла випробування й має прототип промислового масштабу. Інвестори зацікавились розробкою, адже такі рішення є не лише економічно, а й екологічно доцільними.
Cтали відомі найкращі проєкти, які знайшли інвесторів. Міжнародне журі обрало три розробки: ковдру для немовлят, які потерпають від жовтяниці, віртуальний клас і систему захисту від москітів. Загалом міжнародні й українські інвестори обрали 34 проєкти. Наступним кроком буде підписання договору про наміри й обговорення деталей співпраці.
Середовище Sikorsky Challenge щороку розширюється не лише в національному, а й у світовому вимірі. Сьогодні конкурс підтримують уже 28 постійних інвесторів і спонсорів із шести країн, серед яких США, Китай, Ізраїль, Польща, Азербайджан. Під час чергової дискусійної панелі ІХ Фестивалю інноваційних проєктів учасники з країн-партнерів і представники міжнародного журі говорили про розвиток інноватики у час неминучих глобальних змін.
Науковці КПІ, керівники медичних стартапів і лідери медичної галузі обговорювали тенденції медичної інженерії, кроки до створення цифрових лікарень, забезпечення закладів охорони здоров’я інженерними кадрами. Київська політехніка створюватиме для Інституту серця МОЗ України елементи для штучних сердець, розроблятиме засоби для консервування й перевезення органів під час трансплантації.
Тут ідеї перетворюються на реальний бізнес. Тут науковий ентузіазм здобуває великі гроші й шанс втілитися в життя. Тут стартапи виходять у великий світ. Тут знають ціну справжніх наукових досягнень. Sikorsky Сhallenge – фестиваль інновацій, де талановиті науковці зустрічають далекоглядних інвесторів.
До найочікуванішої події у світі інновацій залишився лиш один день. Учасники – на низькому старті. Інвестори й судді – в передчутті найперспективніших розробок. Хто отримає фінансування на стартап? Чия розробка стане революційною?
Фестиваль – концентрація унікальних розробок у медичній, технічній, соціальній галузях. Автори найкращих проєктів отримають фінансування для створення успішних стартапів і виведення своїх продуктів на національний та міжнародний ринки. Не проґав найцікавіший технічний фестиваль цієї осені.
Бізнес, який готовий вкладати мільйони, й талановиті розробники з усієї України зустрінуться на головному фестивалі стартапів країни – Sikorsky Challenge – вже 3 листопада.
Третій день Sikorsky Challenge 2021 розпочався з унікальних винаходів у аграрній інженерії й галузі інформаційних технологій. Системи для зрошення полів, застосунок доповненої реальності для школярів, муляж присутності людини на онлайнових конференціях і багато інших проєктів були презентовані сьогодні.
Х Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ» завершився. Цього року він відзначився рекордною кількістю стартап-проєктів. За результатами фестивалю журі визначило 30 переможців. Шість із них здобули абсолютну першість — кожен у своїй секції. Інвестори обрали стартапи, з якими готові підписати договір про наміри й обговорити деталі співпраці.
На фестивалі Sikorsky Challenge 2021 інвестори придивлялися до винаходів у галузях зеленої енергетики, екології та біомедичної інженерії. Фіналісти представили свої проєкти в 32 пітчевих і відеопрезентаціях.
Другий день Sikorsky Challenge розпочався з панельної дискусії щодо можливостей України в космічній сфері й галузі промислового хайтеку. Серед головних тезисів дискусії: саме бізнес, в якого є бачення інноваційного розвитку країни, має фінансувати стартаперів і науку. Дедалі більше українських компаній готові підтримувати молоді стартапи. Сьогодні команди представили свої проєкти в секціях: 🔹 «Промисловий хайтек і космос» 🔹 «Зелена енергетика, воднева економіка, екологія» 🔹 «Біомедична інженерія і здоров’я людини».
Вчергове на університетському майданчику винахідники демонструють інвесторам свої стартап-проєкти. Журналісти Факти ICTV розповіли про проєкти, що їх у перший день фестивалю представили учасники із секції «Оборона та безпека». Цього року на участь у заході надійшло рекордних 320 заявок, експертна рада відібрала до фіналу 130. А вже в суботу, 14 серпня, визначать переможців, що отримають фінансування від інвесторів.
На майданчику Sikorsky Challenge 2021 сьогодні пройшов Міжнародний оборонний інвестиційний форум, присвячений пошуку нових напрямів розвитку оборонної промисловості України. Відбулися панельнІ дискусії на оборонну тематику. Були представлені зразки бронетехніки й робототехніки, бойові модулі й БПЛА, розробки артилерійського й ракетного озброєння, високоточних боєприпасів, інші перспективні новації українського ОПК. Під час форуму учасники ознайомилися з низкою інвестиційних проєктів, успішна реалізація яких підвищить обороноздатність країни й сприятиме розвиткові українського ОПК.
На Х Фестивалі інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ» сьогодні відбулися панельні дискусії й презентація інвестиційних проєктів учасників із секції «Оборона та безпека». Під час Міжнародного оборонного інвестфоруму обговорювалися стратегічно важливі проблеми й розвиток оборонної промисловості України. Розробники представили десятки власних проєктів, які мають практичне значення для української армії. 🏆 Переможці стануть відомі вже 14 серпня.
В останній день фестивалю «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ» свої проєкти продемонструють учасники із секцій «Аграрна інженерія» та «Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека». 14 серпня відбудеться урочисте закриття фестивалю. На ньому оголосять результати міжнародного журі й вручать дипломи командам найкращих проєктів. Також повідомлять про результати перемовин інвесторів і команд стартап-проєктів.
Уже завтра, 12 серпня, стартує Х Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ». Головні локації Sikorsky Challenge 2021 — відкритий майданчик перед 1-м і 6-м корпусом КПІ, зала Вченої ради та Центр інноваційного підприємництва. Нині там тривають приготування: приміщення облаштовують технікою й обладнанням.
Другий день Х фестивалю «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ» розпочнеться з панельної дискусії «Можливості України щодо інноваційного прориву в галузях промислового хайтеку і космосу». Головуватиме на ній перший заступник міністра освіти і науки України Микола Кизим.
У перший день фестивалю — 12 серпня — відбудеться Міжнародний оборонний інвестиційний форум. Очолить захід міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський. Цього ж дня свої проєкти представлятимуть учасники секції «Оборона та безпека».
Х Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ» відбудеться 12—14 серпня в КПІ. Вчергове на університетському майданчику винахідники продемонструють свої стартап-проєкти інвесторам. Упродовж трьох конкурсних днів міжнародне журі та інвестори обиратимуть переможців, які отримають фінансову підтримку й реалізацію.