Навчання здійснюється лише за державним замовленням, курсанти перебувають на повному державному забезпеченні.
На різних кафедрах студенти навчаються забезпечувати захист інформаційних ресурсів, захист від шпигунських програм і шкідливого ПО, здобувають знання про організацію й особливості різноманітних видів зв’язку.
Випускники інституту посідають важливі ролі в забезпеченні національної безпеки України.
Випуск про енергосистему України. Який сучасний стан нашої енергетики й чи є перспективи для її розвитку? Де готують фахівців для галузі, які можливості для них відкриваються? І які нові освітні програми будуть у КПІ?
Розбираємо на прикладі Інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ разом зі студенткою 4 курсу ІЕЕ Оленою Балан.
Випуск про фундаментальні науки — фізику і математику — та їхнє вивчення у Київській політехніці. Розбираємо на основі фізико-математичного факультету КПІ. Деталі розповідає студентка 3 курсу ФМФ Дарина Проволовська.
Випуск про телекомунікаційні системи, які забезпечують інтернет, зв’язок та багато іншого. Про вступ і освіту Навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем – студент 3 курсу ІТС Сергій Туровець.
Випуск про хімічну галузь. Чи настільки хімія шкідлива й небезпечна, як багато хто вважає? Докладно розбираємо усі напрями хімії на прикладі хіміко-технологічного факультету КПІ разом зі студенткою 1 курсу аспірантури ХТФ Анною Білоусовою.
Випуск про галузь критичної інфраструктури та її перспективи розвитку. Як вдалось подолати катастрофічну енергетичну кризу? Чи замінять відновлювальні джерела енергії атомну енергетику? І де ще випускають спеціалістів повного циклу енергетики? Розглядаємо на основі Факультет електроенерготехніки та автоматики разом зі студентом 3 курсу ФЕА Олександром Савчуком.
Випуск про соціально важливі спеціальності для нашої держави Як у КПІ викладають суспільні та гуманітарні науки? Чи можна в Київській політехніці вивчитися на психолога? Як потрапити на практику в суд? І за якою спеціальністю готують фахівців на державні посади? 🎥 Розібрали на прикладі факультету соціології і права разом зі студенткою 2 курсу ФСП Марією-Валерією Холод.
Чи можна здобути медичну освіту в Київській політехніці? Такого ви точно не очікували! У КПІ працюватиме Центр протезування. Біомедична інженерія — ось за чим майбутнє. Актуальність галузі розбираємо на прикладі факультету біомедичної інженерії зі студенткою 1 курсу магістратури ФБМІ Софією Маслянчук.
Сучасна фізика та кібербезпека. Шалений попит на ІТ-спеціалістів вузького спрямування. І підготовка їх у КПІ. Спеціальності, що забезпечують цілісність інформаційних даних. Розглянули кейси Фізико-технічного інституту КПІ разом зі студенткою 3 курсу ФТІ Анною Красильніковою.
Чи створили математики систему, розумнішу за людський мозок? Яких технологій не було б без математичних алгоритмів? Якою є філософія інформаційних технолгій? Розбираємо ці кейси на прикладі факультету прикладної математики разом зі студентом 4 курсу ФПМ Максимом Сокольницьким.
Випуск про IT спеціальності КПІ. Аналізуємо, зокрема, впровадження новітніх суперечливих технологій в освіту на основі. Що вчать студенти Інституту прикладного системного аналізу КПІ? Які перспективи у випускників? Деталі розповів студент 3 курсу ІПСА Сабір Саядов.
Конкурентні гуманітарні спеціальності - вимога сучасних діджитал тенденцій. Що ви не знали про вступ у Видавничо-поліграфічний інститут КПІ. Важливі деталі розповіла студентка 2 курсу ВПІ Уляна Гладкевич.
Чому варто звернути увагу на менеджмент, маркетинг, логістику, аналітику та економіку для вибору свого фаху? Все про навчання на Факультеті менеджменту та маркетингу КПІ розповів студент 2 курсу ФММ Іван Стеценко.
Які стратегічно-важливі галузі не тільки для України, а й для всього світу? Розглядаємо на кейсах, Інституту атомної та теплової енергетики. Деталі розповів студент 4 курсу ІАТЕ Вячеслав Васянович.
Унікальні винаходи, інновації та конкурентний продукт – що пропонує вступникам Інститут матеріалознавства та зварювання ім. Є.О. Патона КПІ. Які можливості для навчання отримують студенти? Як вступити в ІМЗ в 2024-му році? Дивіться у відео про ІМЗ.
Чому переходять здобувати освіту з інших ЗВО на факультет лінгвістики КПІ? Яким є навчання та перспективи студентів ФЛ? Детально про все розповів студент 1 курсу магістратури ФЛ Микита Волков. #вступ2024 #кпі #політехніка #нмт2024 #флкпі
#КПІ #вступ2024 #нмт2024 Найкращий інститут промислового напрямку в Україні. Як вступити і які можливості дає Інституті аерокосмічних технологій КПІ – розповів студент 2 курсу ІАТ Єгор Зубок, який у 17 років збудував великий літак.
Як за 5 років навчання на ФБТ здобути знання у трьох галузях? Чому біотехнології очікують на нові прориви в науці? І як фахівцеві цієї галузі в один момент стати мільйонером? Про вступ та навчання на Факультеті біотехнології і біотехніки розповіла студентка курсу магістратури Злата Шопова. Біотехнологія – це наука про одержання необхідних людині продуктів і матеріалів з використанням живих організмів та спеціального обладнання – біотехніки. Випускники факультету здатні розробляти та впроваджувати новітні технологічні процеси і конструювати обладнання для біотехнологічних і фармацевтичних виробництв, грамотно і науково обґрунтовано здійснювати контроль і захист навколишнього середовища від техногенних впливів, моделювати біотехнологічні процеси з метою визначення оптимальних умов проведення біосинтезу, біодеструкції забруднень і оптимізації порушених екосистем завдяки широкому застосуванню найсучасніших математичних методів і комп'ютерних технологій.
Що пропонує в 2024 році вступникам Інженерно-хімічний факультет КПІ? Які прохідні бали для вступу і як підвищити свої шанси. Всі деталі розповіла студентка 1 курсу магістратури Світлана Музика.
Як підвищити шанси на вступ до Механіко-машинобудівного інституту КПІ? Які можливості отримують студенти ММІ і як разом із дипломом КПІ закінчити університет ЄС? ММІ — серед найпотужніших інженерних шкіл українських ЗВО, серед найперших відділень, відкритих у КПІ. Сучасний ММІ — це 2300 студентів, 8 випускових кафедр та 4 науково-дослідних підрозділи.
Чому так стрімко росте попит на радіоінженерів? Як не прогадати зі вступом в 2024-му році? Яким насправді є навчання на РТФ КПІ? Деталі розповіла студентка 1 курсу РТФ Ангеліна Дрьомова.